Kontaktandmed

Alates 01.10.2017 tegutseb Nordea Bank AB Eesti filiaal peale AS DNB Pangaga ühinemist nime all Luminor Bank AS. Lisainfot leiate www.luminor.ee

Kuni uute teenuste turuletoomiseni jätkuvad igapäevased pangateenused tavapäraselt. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

 

ERAKLIENDITUGI 24/7: +372  6 283 300
info@luminor.ee

ÄRIKLIENDITUGI 24/7: +372  6 283 300
firma@luminor.ee

LIISINGU KLIENDITUGI, E-R 9.00-17.00: +372 7 101 300
liising@luminor.ee

 

Luminor Eesti üldkontaktinfo

Luminor Bank AS
Liivalaia 45, 10145 Tallinn

reg.kood 11315936
BIC / SWIFT: RIKOEE22
Telefon: + 372 6 283 300
E-mail: info@luminor.ee

Luminor Liising üldkontaktinfo

Luminor Liising AS
Liivalaia 45, 10145 Tallinn

reg.kood 10237140
Telefon: +372 7 101 300
Faks: +372 7 101 301
E-mail: liising@luminor.ee

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Virtuaalses nõustamiskeskuses töötavad nõustajad, kelle abiga saate oma pangaasjad korda ajada arvuti tagant lahkumata - kodus, tööl või välisriigis viibides.

  • Virtuaalse nõustamiskeskuse tööaeg: E-R 09.00-20.00
  • Veebikohtumiste broneerimine: +372 628 3300

Virtuaalne nõustamiskeskus on nö paberivaba kontor, kus kliendid saavad teha pangatoiminguid koos pangatöötajaga läbi veebikohtumise lahenduse. Kliendid vajavad kohtumise läbiviimiseks vaid internetiühendust ning liitumiseks võimalust end internetipangas tuvastada.

Lisaks igapäevastele pangatoimingutele saab virtuaalkontoris nõu ka tavapärasest keerukamates küsimustes nagu näiteks säästmine ja investeerimine või eluasemelaen. Digiallkirja kasutades saab virtuaalses nõustamiskeskuses sõlmida enamuse pangaga seotud lepingutest.

Igapäevastele kiiretele küsimustele vastab ööpäevaringselt töötav klienditugi samal telefoninumbril: +372 628 3300

 

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Peakontor

Liivalaia 45, 10145, Tallinn
Tel.: 6 283 300
Faks: +372 6 283 201
E - R 9:00 - 18:00

Hobujaama kontor

Hobujaama 4, 15068 Tallinn
Tel.: 6 283 300
Faks: +372 6 283 204
E - R 9:00 - 18:00
L-P suletud

Kristiine Keskuse kontor

Endla 45, 10615 Tallinn
Tel.: 6 283 300
Faks: +372 7 101 791
E - R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 16:00

Lasnamäe kontor

Mustakivi 13, 13912 Tallinn
Tel.: 6 283 300
Faks: +372 7 101 731
E – R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 16:00

Rocca al Mare kontor

Paldiski mnt 102, 13522, Tallinn
Tel.: 6 283 300
Faks: +372 7 101 561
E - R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 16:00

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Tartu kontor

Kaluri 2, Tartu 51004
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 771
E - R 9.00 - 18.00
L 10.00 - 14.00

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Pärnu kontor

Lai 11, (Port Artur 2), 80010 Pärnu
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 611
E - R 9:00 - 18:00

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Viljandi kontor

Tartu 8, 71020 Viljandi
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 591
E - R 9:00 - 18:00
L - P suletud

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Rakvere kontor

Turu plats 3, 44310 Rakvere
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 648
E - R 9:00 - 18:00
L - P suletud

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Jõhvi kontor

Keskväljak 6, 41536 Jõhvi
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 630
E - R 10:00 - 18:00
L 10:00 - 14:00

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Narva kontor
Tallinna mnt. 41 (Astri Keskus), Narva
Telefon: +372 6 283 300
E - R 10:00 - 18:00
L 10:00 - 14:00

Kõikides kontorites on võimalik arveldada ka sularahas, samuti on klientide kasutuses mündilugejad.

Kuressaare kontor

Kohtu 1, 93819 Kuressaare
Telefon: +372 6 283 300
Faks: +372 7 101 571
E - R 10:00 - 18:00

VIRTUAALNE NÕUSTAMISKESKUS
 

Veebikohtumiste broneerimine: +372 628 3300

 

Marina Matašnjova
Kuldkliendinõustaja

 

Kristina Mihnenko
Lapsehoolduspuhkusel

TALLINN
Liivalaia kontor

Liivalaia 45, 10145 Tallinn

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

 

Ingrid Nyholm
Kuldkliendinõustaja

 

Irina Maasikas
Kuldkliendinõustaja

  Jelena Klimova
Kuldkliendinõustaja
  Katri Miikre
Kuldkliendinõustaja
  Anne Plado
Kuldkliendinõustaja
  Gerli Õis
Kuldkliendinõustaja
  Eva Nei
Kuldkliendinõustaja
Rocca al Mare kontor

Paldiski mnt 102, 13522 Tallinn

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Ilmire Kivisaar
Kuldkliendinõustaja
Hobujaama kontor

Hobujaama 4, 15068 Tallinn

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Helina Täht
Kuldkliendinõustaja
  Jelena Kozak
Kuldkliendinõustaja
  Maarika Alas
Kuldkliendinõustaja
  Anna Kredentsar
Kuldkliendinõustaja
  Maria Saaremägi
Kuldkliendinõustaja
Kristiine Keskuse kontor

Endla 45, 10615 Tallinn

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Kristel Reinsoo
Kuldkliendinõustaja
  Lija Boiko
Kuldkliendinõustaja
  Reet Lesment
Kuldkliendinõustaja
Lasnamäe kontor

Mustakivi 13, Tallinn 13912

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Marina Hakiainen
Kuldkliendinõustaja
  Kersti Daum
Kuldkliendinõustaja
  Marge Käen-Mets
Kuldkliendinõustaja
TARTU
Tartu kontor

Kaluri 2, 51004 Tartu

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Kadrin Krabbi
Kuldkliendinõustaja
  Eve Ets
Kuldkliendinõustaja
  Signe Rentel
Kuldkliendinõustaja
  Margit Rootsi
Kuldkliendinõustaja
 

Tiina Palgi
Kuldkliendinõustaja

PÄRNU
Pärnu kontor

Lai 11 (Port Artur 2), 80010 Pärnu

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Andra Juurik
Kuldkliendinõustaja
  Helen Võsu
Kuldkliendinõustaja
  Jana Lemmiksoo
Kuldkliendinõustaja
VILJANDI
Viljandi kontor

Tartu 8, 71020 Viljandi

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Kersti Arro
Kuldkliendinõustaja
  Agne Mägi
Kuldkliendinõustaja
RAKVERE
Rakvere kontor

Turuplats 3, 44310 Rakvere

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Marianne Eidermann
Kuldkliendinõustaja
JÕHVI
Jõhvi kontor

Keskväljak 6, 41536 Jõhvi

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Triin Božen
Kuldkliendinõustaja
KURESSAARE
Kuressaare kontor

Kohtu 1, 93819 Kuressaare

Klienditugi 24/7: +372 6 283 300

  Siiri Kraus
Kuldkliendinõustaja


 

 
Äriklientide osakond
Osakonna juhataja Telefon E-post  
Jüri Kuusk 6 283 477 juri.kuusk@nordea.com  
Nooremkliendihaldurid Telefon E-post  
Tiina Sõber 6 283 402 tiina.sober@nordea.com  
Silver Sillasoo 6 283 484 silver.sillasoo@nordea.com  
Kliendihaldurid Telefon E-post  
Helen Hiie 6 283 294 helen.hiie@nordea.com  
Ave Tomikas 6 283 447 ave.tomikas@nordea.com  
Kaja Jürgens 6 283 307 kaja.jyrgens@nordea.com  
Oksana Aleksejeva 6 283 491 oksana.aleksejeva@nordea.com  
Kliendihaldurid
väljaspool
Tallinnat
Telefon E-post Kontor
Mardo Jäärats 7 101 788 mardo.jarats@nordea.com Tartu
Pavel Vasetski 7 101 663 pavel.vasetski@nordea.com Tartu
Rauno Rändla 7 101 616 rauno.randla@nordea.com Pärnu
Janne Nukk 7 101 651 janne.nukk@nordea.com Rakvere

 

Suurklientide ja kinnisvara osakond

Suurklientide osakond

Nooremkliendihaldurid

Telefon E-post
Nadezhda Rudich 6 283 475 nadezhda.rudich@nordea.com
Kerttu Klaarman 6 283 255 kerttu.klaarman@nordea.com
Hedi Heinaru 6 283 125 hedi.heinaru@nordea.com

Suurkliendihaldurid

Telefon E-post
Ly Raaperi 6 283 517 ly.raaperi@nordea.com
Karin Lember 6 283 479 karin.lember@nordea.com
Laura Juhanson 6 283 248 laura.juhanson@nordea.com
Simon Renno 6 283 473 simon.renno@nordea.com
Imbi Mere 6 283 440 imbi.mere@nordea.com

Kinnisvara osakond

Kliendihaldurid

Telefon E-post
Hanna Arik 6 283 417 hanna.arik@nordea.com
Helen Alliksoo 6 283 570 helen.alliksoo@nordea.com

Suurkliendihaldurid

Telefon E-post
Marko Pille 6 283 128 marko.pille@nordea.com
Joel Armei 6 283 244 joel.armei@nordea.com

Osakonna juhataja

Telefon E-post
Külliki Kesa 6 283 325 kylliki.kesa@nordea.com

 

Korporatiivklientide ja avaliku sektori osakond

Korporatiivklientide osakond

Nooremkliendihaldurid

Telefon E-post
Ave Keir 6 283 268 ave.keir@nordea.com
Laivi Moor 6 283 565 laivi.moor@nordea.com

Kliendihaldurid

Telefon E-post
Anna Mohnatseva 6 283 236 anna.mohnatseva@nordea.com
Maria Oja 6 283 267 maria.oja@nordea.com
Karin Vesiaid-Sepp 6 283 223 karin.vesiaid-sepp@nordea.com

Suurkliendihaldurid

Telefon E-post
Rainar Paavo 6 283 231 rainar.paavo@nordea.com
Tarmo Kase 6 283 553 tarmo.kase@nordea.com
Merle Paula Videvik 6 283 127 merle.paula.videvik@nordea.com
Sven Seeman 6 283 235 sven.seeman@nordea.com
Svetlana Baidina 6 283 489 svetlana.baidina@nordea.com
Avaliku sektori osakond
Kliendihaldurid
Telefon E-post
Marko Mäeots 6 283 589 marko.maeots@nordea.com
Osakonna juhataja Telefon E-post
Peter Treialt 6 283 518 peter.treialt@nordea.com

 

Cash Management Sales 
Kliendihaldurid Telefon E-post
Katrin Kaal 6 283 403 katrin.kaal@nordea.com
Ave Liiv 6 283 547 ave.liiv@nordea.com
Osakonna juhataja Telefon E-post
Kristel Truu 6 283 494 kristel.truu@nordea.com

 

Väliskaubanduse finantseerimine
Nooremspetsialistid Telefon E-post
Raili Romanovski 6 283 116 raili.romanovski@nordea.com
Natalja Mundut 6 283 115 natalja.mundut@nordea.com
Spetsialistid Telefon E-post
Grete Kerve 6 283 298 grete.kerve@nordea.com
Sille Talumets 6 283 220 sille.talumets@nordea.com
Osakonna juhataja Telefon E-post
Birgit Hint 6 283 422 birgit.hint@nordea.com

 

Struktureeritud ja projektifinantseerimine
Osakonna juhataja Telefon E-post
Kristiina Säre 6 283 229 kristiina.sare@nordea.com
Üldkontaktid
Klienditugi Luminor Liising

Telefon: +372 7 101 300
Faks: +372 7 101 301
E-R  09.00-17.00

liising@luminor.ee

Luminor Liising AS
Liivalaia 45, 10145 Tallinn

 

Korporatiivklientide osakond (liisingfinantseerimine ja faktooring)
Nimi Ametikoht Telefon E-post
Signe Rähesoo Osakonna juhataja, juhatuse liige +372 7 101 370 signe.rahesoo@nordea.com
Katrin Savi Suurkliendihaldur +372 7 101 371 katrin.savi@nordea.com
Reelika Nõgene Suurkliendihaldur +372 7 101 372 reelika.nogene@nordea.com
Maiken Rosenberg Suurkliendihaldur +372 7 101 373 maiken.rosenberg@nordea.com
Tarmo Klaassen Kliendihaldur +372 7 101 374 tarmo.klaassen@nordea.com
Thea Heinaste Kliendihaldur +372 7 101 375 thea.heinaste@nordea.com
Nimi Ametikoht Telefon E-post
Katrin Vainola Faktooringu vanemspetsialist +372 7 101 421 katrin.vainola@nordea.com
Evelin Mardiat Faktooringu spetsialist +372 7 101 420 evelin.mardiat@nordea.com
Kitija Hallap Faktooringu spetsialist +372 7 101 425 kitija.hallap@nordea.com
Hanna-Marleen Penno Faktooringu nooremspetsialist +372 7 101 424 hanna-marleen.penno@nordea.com


 

 
 
Sularahaautomaadid
Tallinn - Kesklinn     Sularaha
sissemakse
võimalus
Balti jaam Toompuiestee 37    
Hobujaama kontor Hobujaama 4 24h Jah
Kaubamaja Danske kontor Kaubamaja 4 24h  
Keskturg Lastekodu 11 24h  
Metro Plaza Viru Väljak 2 24h  
Nautica Keskus Lootsi 7    
Luminori kontor Liivalaia 45 24h  
Raekoja plats Raekoja plats 8 24h  
Sadama A-terminal Sadama 25-2 24h  
Sadama D-terminal Lootsi 13    
Danske panga kontor I Narva mnt 11 24h  
Danske panga kontor II Narva mnt 11   Jah
Solarise keskus Estonia pst 9   Jah
Stockmanni kaubamaja 1. korrus Liivalaia 53    
Tallinna bussijaam Lastekodu 46    
Torupilli Selver Vesivärava 37 24h  
Viru Keskus I Viru väljak 4   Jah
Viru Keskus II Viru väljak 4    
Põhja pst RIMI Põhja pst 17    
Tallinn - Lasnamäe      
Lasnamäe Centrum I Mustakivi 13   Jah
Lasnamäe Centrum II Mustakivi 13    
Lasnamäe Maksimarket Peterburi tee 62a    
Läänemere Selver Läänemere tee 28 24h  
Mustakivi Keskus Mahtra 1    
Pae (Bravo Keskus) Pae 80   Jah
Vikerlase Keskus Vikerlase 19 24h  
Lasnamäe Maxima XXX Linnamäe tee 57 24h  
Tallinn - Ülemiste      
Sikupilli kaubanduskeskus Tartu mnt 87   Jah
Tallinna Lennujaam Lennujaama tee 2 24h  
Ülemiste Keskus I Suur-Sõjamäe 4   Jah
Ülemiste Keskus II Suur-Sõjamäe 4    
Tallinn - Nõmme, Laagri      
Järve Keskus I Pärnu mnt 238 24h  
Järve Keskus II Pärnu mnt 238   Jah
Laagri Maksimarket Pärnu mnt 558a    
Pääsküla Koduselver Pärnu mnt 536b 24h  
Nõmme Keskus Jaama 2 24h  
Tallinn - Pirita, Viimsi      
Pirita Selver Rummu tee 4    
Viimsi Keskus Sõpruse tee 15 24h Jah
Tallinn - Kristiine, Haabersti, Kopli      
Kakumäe Selver Rannamõisa tee 6    
Haabersti Rimi Haabersti 1    
Kauplus Araxes Sõle 59/Kari 1 24h  
Kristiine Keskus I Endla 45   Jah
Kristiine Keskus II Endla 45    
Merimetsa Selver Paldiski mnt 56 24h  
Nurmenuku Rimi Ehitajate tee 107    
Pelgulinna Selver Sõle 51   Jah
Õismäe Maxima Õismäe tee 107 24h  
Rocca al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102   Jah
Sõle Säästumarket Sõle 27 24h  
Tallinn - Mustamäe      
Akadeemia Säästumarket Kadaka tee 76f 24h  
Kadaka Selver Kadaka tee 56a    
Magistrali Keskus Sõpruse pst 201/203   Jah
Marja kauplus Mustamäe tee 45 24h  
Mustamäe Rimi Sõpruse pst 174    
Mustika Keskus A.H. Tammsaare tee 116   Jah
Sularahaautomaadid
Harjumaa     Sularaha
sissemakse
võimalus
Viimsi keskus Sõpruse tee 15 24h jah
Maardu Kallavere Säästumarket Keemikute 41, Maardu 24h  
Keila Selver Piiri 12, Keila 24h  
Peetri Selver Veesaare tee 2, Peetri alevik 24h  
Saku Selver Üksnurme tee 2, Saku 24h  
Saue Kaubanduskeskus Ridva 15, Saue 24h  
Tabasalu Säästumarket Klooga mnt 10, Tabasalu 24h  
Viimsi Kaubanduskeskus Randvere tee 6, Viimsi    
Sularahaautomaadid
Tartu     Sularaha sissemakse võimalus
Anne Selver Kalda tee 43    
Eedeni Kaubanduskeskus Kalda tee 1c    
Lõunakeskus I Ringtee 75   Jah
Lõunakeskus II Ringtee 75    
Rebase Rimi Rebase 10    
Danske panga kontor Ülikooli 6a 24h Jah
Tartu Kaubamaja Riia 1   Jah
Tasku Turu 2    
Tartu Jõe keskus (Prisma) Sõbra 58 24h  
Veeriku Selver Vitamiini 1 24h  
Sularahaautomaadid
Pärnu     Sularaha
sissemakse võimalus
Härma Kaubahoov Kilgi 4 24h  
Kaubamajaka Kaubanduskeskus Papiniidu 8/10   Jah
Pärnu Maksimarket Haapsalu mnt 43 24 h  
Maxima XXX Kaubanduskeskus Riia mnt 131 24h  
Port Artur 2 Nordea kontor Lai 11 24h Jah
Danske panga kontor Hommiku tn 1 24h Jah
Sularahaautomaadid
Haapsalu    
Haapsalu Kaubamaja Tallinna mnt 1 24h
Sularahaautomaadid
Paide    
Paide Kaubamaja Pärnu 2 24h
Sularahaautomaadid
Rapla    
Rapla Selveri ATM Tallinna mnt 4  
Sularahaautomaadid
Kuressaare    

Sularaha sissemakse
võimalus

Kuressaare Nordea kontor Kohtu 1 24h Jah
Sularahaautomaadid
Viljandi    

Sularaha sissemakse
võimalus

Männimäe Selver Riia mnt 35 24h  
Nordea kontor Tartu 8 24h  
Leola Ärikeskus (Danske panga kontor) Jakobsoni 11 24h  
Uku Keskus Tallinna tn 41   Jah
Sularahaautomaadid
Võru    
Võru Kagukeskus Kooli 6  
Sularahaautomaadid
Rakvere     Sularaha
sissemakse
võimalus
Nordea kontor Turu plats 3 24h  
Põhjakeskus Tõrremäe    
Krooni Selver F.G. Adoffi 11   jah
Sularahaautomaadid
Ida-Virumaa     Sularaha sissemakse võimalus
Narva Astri Keskus Tallinna mnt 41    
Narva Fama Keskus Tallinna mnt 19c 24h Jah
Narva Maxima XX Kreenholmi 52    
Jõhvi Selver Narva mnt 4a/4b   Jah
Jõhvi Danske panga kontor Keskväljak 4 24h Jah
Kiviõli Keskus Metsa 3 24h  
Kohtla-Järve Vironia Kaubanduskeskus Järveküla tee 50 24h  
Kohtla-Järve Ahtme Kaubanduskeskus Estonia pst 30