Nordea pensionifondid pälvisid rahvusvahelise tunnustuse

10.07.2017

Mainekas majandusajakiri World Finance  tunnustas Nordeat esmaklassilise töö eest pensionivaldkonnas. Lugege lähemalt, mis meile edu tõi.

Iga-aastasel World Finance Awards konkursil tunnustati Nordea Pensions Estoniat pensionifondide turul silmapaistva ja läbimõeldud tegutsemise eest. Esile toodi oskuslikku riskide juhtimist ja usaldusväärse tooteportfelliga investeerimismudelit. Lisaks sellele hinnati Nordea kliendikeskset teenindust ja finantskirjaoskuse arendamist.

Kümme aastat esmaklassilist tööd

Nordea Pensions Estonia juhatuse esimehe Angelika Tageli sõnul peegeldab auhind järjepidevat tööd. “Oleme turul tegutsenud pea kümme aastat. Teame, mida tähendab strateegia ülesehitamine ja pikaajaliste heade tulemuste saavutamine. Sellist tunnustust on rõõm pälvida ning usun, et suudame samamoodi jätkata.” 

Mis on World Finance Awards?

World Finance on rahvusvaheline finantsajakiri, mis annab igal aastal välja finantsmaailma üht olulisimat auhinda World Finance Awards, millega jagatakse tunnustust pangandus-, pensioni-, investeerimissektoris tegutsevatele ettevõtetele. Varem on ajakiri valinud kahel korral Nordea panga Skandinaavia parimaks pangandusgrupiks. Ülevaate 2017. aasta konkursi kategooriatest ja võitjatest leiab siit.