Nordea võimaldab veebi kaudu kontot avada

05.07.2017

Juuni alguses tuli Nordea välja uue veebilahendusega, mis võimaldab äriklientidel avada konto mugavalt veebi kaudu. Nii lüheneb konto avamise peale kuluv aeg vähemalt poole võrra.

Uue lahendusega pakub Nordea kõikidele ettevõtetele võimalust alustada konto avamise toimingutega digitaalselt, külastades selleks Nordea äriklientide veebitaotluste portaali.

„Pangatoodete ja -teenuste digitaliseerimisega soovime muuta nii era- kui äriklientide pangateenuste kasutamise võimalikult lihtsaks ja mugavaks. Uue äriklientide veebiteenusega säästame ettevõtjate väärtuslikku aega, vähendades konto avamisele kuluvat aega vähemalt poole võrra. See on ettevõtjale oluline ajavõit!“ kommenteeris uue teenuse eeliseid Nordea Eesti juht Gerd Müller.

Portaali kaudu saab klient täita pangakonto avamise komplektavalduse, kus lisaks põhiandmete sisestamisele on võimalik ära märkida, milliseid igapäevapanganduse tooteid ja -teenuseid soovib klient juurde tellida. Sealjuures on portaali vahendusel võimalik ka konto avamiseks vajalik kliendiandmete küsimustik ära täita. Kõik see võtab veebi kaudu aega keskmiselt 10 minutit.
Kui klient on vajalikud toimingud ära teinud ning pangale oma põhiandmed edastanud, siis viimase tegevusena palub Nordea kliendil külastada talle sobivat pangakontorit isikusamasuse tuvastamiseks ning konto ja pangatoodete aktiveerimiseks. Nordea jätkab digilahenduste arendamist, et pakkuda klientidele tulevikus võimalust isikusamasuse tuvastamiseks videosilla kaudu, muutes sellega konto avamise protsessi 100% digitaalseks.

Nordea äriklientide veebiportaali kaudu on võimalik lihtsasti taotleda ka teisi olulisemaid pangatooteid ja –teenuseid.

Esimese pangana Eestis pakub Nordea nii era- kui äriklientidele ka veebipõhist nõustamist, mille käigus saab klient nõustajaga arutleda finantsküsimuste ning erinevate pangatoodete ja -teenuste (näiteks: arvelduskontod, äri- ja arvelduslaenud, liising, kaardid, vms) võimaluste üle. Ligi 30% Nordea kliendikohtumistest toimuvad veebis. Veebikohtumisel on võimalik osaleda ka kliendisuhet mitteomavatel klientidel.