Veebikohtumine

Veebikohtumine – asjatundlik nõustamine rahaasjades Teile sobival ajal Teile sobivas kohas, ilma pangakontorit külastamata.

Veebikohtumine on paindlik võimalus ajada oma pangaasju asukohast sõltumatult. Oma nõustajaga saate mugavalt nõu pidada nii kodus, kontoris kui ka puhkuse ajal maakodus või reisil viibides.

Veebikohtumistel on võimalik osaleda tööpäeviti vahemikus 09.00 - 20.00 ning kohtumise aeg lepitakse nõustajaga eelnevalt kokku.

Veebikohtumisel osalemiseks vajate vaid internetiühendusega arvutit või tahvelarvutit ja mikrofoniga kõrvaklappe või telefoni. Veebikohtumise algatamiseks peate olema loginud sisse internetipanka või avama Teile krüpteeritud e-kirja vahendusel saabunud veebikohtumise kutse ning eelnevalt veenduma, et veebikohtumiseks kasutatav rakendus toimib Teie (tahvel)arvutis. Vaadake lisa tehniliste nõuete kohta.

Kui Teil ei ole kehtivat internetipanga lepingut, saadab nõustaja Teile krüpteeritud e-kirja, mis sisaldab veebikohtumisel osalemiseks vajalikku linki, millel klõpsates liitute veebikohtumisega. Pärast e-kirja dekrüpteerimist on Teil võimalik veebikohtumisele sisse logida.

Veebikohtumisel on võimalik osaleda ka kliendisuhet mitteomavatel klientidel.

Kohtumise broneerimisel saadetakse Teile veebikohtumise kutse koos unikaalse lingiga. Enne kohtumise algust veenduge, et veebikohtumiseks kasutatav Skype for Business rakendus toimib Teie (tahvel)arvutis. Vaadake lisa tehniliste nõuete kohta.

1 - Leppige nõustajaga kokku kohtumise aeg

Nõustaja saadab Teile kokkulepitud kohtumise kohta internetipanga postkasti kutse, mis sisaldab ka linki veebikohtumisele sisse logimiseks. Juhuks kui Teil ei ole veebikohtumisel osalemiseks võimalik kasutada mikrofoniga kõrvaklappe, on saabuvas kirjas olemas ka telefoninumber ja unikaalne konverentsikood, mille abil saate nõustajaga vestelda telefoni teel, samas näha nõustaja poolt jagatud slaide ja infomaterjale oma (tahvel)arvuti ekraanil.
2 - Valmistage end veebikohtumiseks ette

Olemasolevad kliendid:

Logige internetipanka ja avage oma internetipanga postkast. Leidke postkastist kohtumise kinnitus ja klõpsake selles oleval lingil, et veenduda oma töövahendite tehnilises valmisolekus veebikohtumisel osalemiseks.
 • Kui kasutate lauaarvutit, siis piisab kohtumisel osalemiseks kutses oleval lingil klõpsamisest. Millised operatsioonisüsteeme ja veebilehitsejaid on võimalik kasutada, vaadake tehniliste nõuete juhendist.
 • Juhul kui kasutate veebikohtumisel osalemiseks iPad-i või i-Phone-i, installeerige rakendus Pexip oma seadmesse  juba enne veebikohtumise alustamist.

  - iPad/iPhone – avage App Store ja kasutage otsinguna Pexip. Laadige alla Pexip Infinity Connect Mobile rakendus

  - Android – avage Google Play rakenduste pood ning kasutage otsinguna Pexip ning seejärel laadige rakendus oma seadmesse

Mittekliendid:

 • Kui kasutate lauaarvutit, siis minge Skype for Business rakenduse veebilehele ja lubage seal nõutud tarkvaramooduli (plugin) laadimine. Sisestage seal oma nimi ning seejärel klõpsake lingil "Join Meeting". Juhendid
 • Juhul kui kasutate veebikohtumisel osalemiseks iPad-i või Windows’i tahvelarvutit, installeerige oma tahvelarvutisse rakendus Skype for Business juba enne veebikohtumise alustamist. Juhendid

Kohtumise eel tasub välja otsida ka dokumendid, mille kasutamine võib nõustamise käigus vajalikuks osutuda, et Te ei peaks nõustamise aega kulutama nende otsimisele.

3 - Testige oma arvutit

Kliendid internetipanga lepinguga:
Testige oma arvutit, enne veebikohtumise algust.

Mittekliendid:
Testige oma arvutit, enne veebikohtumise algust. Selleks klõpsake lingil0**
**juhul kui klõpsate lingil, kasutades iPad-i või iPhone-i, avaneb esmalt Skype for Business rakendus. Juhul kui Teil pole eelnevalt Skype for Business rakendust installeeritud, suunatakse Teid vaikimisi App Store-i ja pakutakse seal võimalust vastav rakendus alla laadida.

4 - Logige sisse veebikohtumisele

Oodake kuni ka Teie nõustaja on veebikohtumisega liitunud. Tõrgete tekkimisel võtke oma nõustajaga ühendust telefoni teel. Soovi korral on Teil võimalik veebikohtumisel jagada ka videopilti.

 

 

 

 

Testige veebikohtumise tehnilist lahendust oma arvutis enne kohtumise algust!

Veebikohtumisel osalemine õnnestub, kui kasutate selleks sobivat operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejat.

Tahvelarvutite kasutamine veebikohtumiseks

Teil on võimalik veebikohtumisel osaleda ka oma tahvelarvutiga - iPad’i või Android'i seadmega, kui Teil on Wi-Fi ühendus ja eelnevalt on tahvelarvutisse laetud rakendus Pexip. Installeerige rakendus oma tahvelarvutisse juba enne veebikohtumise algust.

Nõudmised veebilehitsejale (brauser):
 • Google Chrome versioon 27 või hilisem
 • Mozilla Firefox versioon 38 või hilisem
 • Opera version 23 või hilisem
 • Microsoft Internet Explorer versioon 10 või hilisem (eeldab Flash Player 11 või hilisem, ActiveX plugin ning see ei tohiks olla Compatibility View’s)
 • Microsoft Edge versioon 20.10240 või hilisem (eeldab Flash Player 11 või hilisem, ActiveX plugin and ning see ei tohiks olla Compatibility View’s)
 • Apple Safari versioon 6 või hilisem (ainult Mac OS X) (eeldab Flash Player 11 või hilisem plugin)
Nõudmised operatsioonisüsteemile (OS):
 • Microsoft Windows 7 and later
 • Mac OS X 10.7 and later
 • Ubuntu Linux

Testige veebikohtumise tehnilist lahendust oma arvutis enne kohtumise algust!

Veebikohtumisel osalemine õnnestub, kui kasutate selleks sobivat operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejat. Esimese valikuna soovitame kasutada Internet Explorerit.

Tahvelarvutite kasutamine veebikohtumiseks

Teil on võimalik veebikohtumisel osaleda ka oma tahvelarvutiga - iPad’i või Windows'i tahvelarvutiga, kui Teil on Wi-Fi ühendus ja eelnevalt on tahvelarvutisse laetud rakendus Skype for Business. Installeerige rakendus oma tahvelarvutisse juba enne veebikohtumise algust.

Androidil töötava tahvelarvutiga ei ole hetkel veel võimalik osaleda.

Juhendid
Operatsioonisüsteem Veebilehitseja/app
Windows 10 EdgePDF (pdf, 510 kb)
Windows 8 Internet ExplorerPDF (pdf, 600 kb)
ChromePDF (pdf, 760 kb)
FirefoxPDF (pdf, 990 kb)
Windows 7 Internet ExplorerPDF (pdf, 460 kb)
ChromePDF (pdf, 490 kb)
FirefoxPDF (pdf, 660 kb)
Mac OS X SafariPDF (pdf, 350 kb)
ChromePDF (pdf, 380 kb)
FirefoxPDF (pdf, 370 kb)
iPad Skype for Business appPDF (pdf, 340 kb)
iPhone Skype for Business appPDF (pdf, 270 kb)

Kui Teie arvutis kasutatav operatsioonisüsteemi ja/või veebilehitseja ei ole eelnevas tabelis loetletud, soovitame nende sobivust veebikohtumisel osalemiseks eelnevalt testida.

    Broneerige nõustamiskohtumine veebis või pangakontoris