Sponsorlusprojektid

Alates 01.10.2017 tegutseb Nordea Bank AB Eesti filiaal peale AS DNB Pangaga ühinemist nime all Luminor Bank AS. Lisainfot leiate www.luminor.ee

Kuni uute teenuste turuletoomiseni jätkuvad igapäevased pangateenused tavapäraselt. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Nordea varasem praktika: Koos loome uusi võimalusi – see on Nordea brändi lubadus. Uute võimaluste jaoks on kõigepealt vaja uusi ideid. Uued ideed tekivad erinevate valdkondade ja inimeste ristumiskohtades. Multikultuurses keskkonnas multifunktsionaalsete multitalentide koostöös. Selleks püüame viia kokku erinevaid kultuure ja inimesi, rikastada meie kõigi maailmapilti ning muuta meie maailma suuremaks. Anda võimalus neile, kes julgevad mõelda teistmoodi ning kellel on ambitsiooni mõelda suurelt.. >>>

Koos loome uusi võimalusi!

 

Tallinn Music Week on Põhjamaade suurim talendifestival ja Nordea on Põhjamaade suurim pank.

Pole vahet, kas töötad pangas või bändis, igal pool loevad ideed ning professionaalsus. Selleks, et olla parim, pead tegema midagi teistmoodi kui teised.

TMW toob meieni uut muusikat ja Nordea räägib klientidega mitte niivõrd toodetest kuivõrd lahendustest, mis Sinu elu lihtsamaks muudavad.

Pimeda Ööde Filmifestivalil ja Nordeal on palju ühist. Mis siis, et üks tegutseb filmi- ja teine finantsmaastikul – me mõlemad oleme koht nõudlikule ja teadlikule publikule, näeme kõvasti vaeva unikaalsete elamuste pakkumise nimel ning ajame oma asja hästi ja pisut teistmoodi kui teised. PÖFF näitab filme, mis meie kinodesse muidu ei jõuaks, ning meie oleme valinud klientidele lähenemisel personaalse tee. PÖFF on Põhjamaade suurim rahvusvaheline filmifestival ja Nordea Põhjamaade suurim pank.

Koos saab kino!

 

Meie panga Nordea Credit ja Stockmann MasterCard krediitkaardiga PÖFFi piletid 10% soodsamad, kuldkaardiga 20% soodsamad, Nordea Platinum kaardiga 30% soodsamad.