Finnairi maksekaart on Eesti pangandusturul ainulaadne toode

05.05.2017

Nordea väljastab juba teist aastat Eestis koostöös Soome lennukompaniiga Finnair uut rahvusvahelist Finnair Plus maksekaarti, mis on ainulaadne toode Eesti pangandusturul. Iga kaardiga tehtud ostu pealt teenivad kliendid punkte ning preemiapunktide eest saab kasutada erinevaid Finnairi teenuseid: muuta kõrgemaks oma reisiklassi või kasutada preemialendu. Kui reisite keskmisest enam, olete seda maksekaarti omades kindlasti võitjate poolel, sest teenitud punktid võimaldavad nautida erinevaid hüvesid märksa soodsamalt või hoopis tasuta.

Kui Sul veel pole seda kaarti, siis tellides uue põhikaardi enne 30.06.2017, saad kingituseks 2000 Finnair Plus preemiapunkti. Lisaks kehtib kampaania jooksul uutele kaardiomanikele eripakkumine – esimesed kuus kuud ei rakendu kaardile kuutasu. Vaata lähemalt siit!

Nordea kaardivaldkonna juhi Piret Maiste sõnul on uus kaart mõeldud Finnair Plus programmi liikmetele, kes reisivad keskmisest enam, sest iga kaardiga kulutatud euro eest teenivad kliendid 1 Finnair Plus preemiapunkti, mille eest soodsamalt lennata saab.  Kaardikontole raha juurde kandes ja seeläbi suurendades kaardi vabu vahendeid saab teostada nii suuremaid kui ka miks mitte väiksemaid igapäevaoste, mis teeb punktide kogumise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Tasudes Finnair Plus krediitkaardiga reisikuludest vähemalt 50%, laieneb kaardi kasutajale ka tasuta reisikindlustus.

Pangakaarti on võimalik taotleda nii internetipangas, kodulehel kui ka kontoris kohapeal. Kaardi soetamiseks peab klient olema küll Finnair Plus programmi liige, kuid registreerumine selleks on lihtne ja tasuta.

2016. aastal maailma juhtivate pangandus- ja rahandusajakirjade  Euromoney ja Global Finance´i poolt Eesti parimaks pangaks nimetatud Nordea kuulub Põhjamaade suurimasse finantskontserni Nordea Bank AB.