Veebikohtumine

Veebikohtumine – asjatundlik nõustamine rahaasjades Teile sobival ajal Teile sobivas kohas, ilma pangakontorit külastamata

Veebikohtumine on paindlik võimalus ajada oma pangaasju asukohast sõltumatult. Oma nõustajaga Nordeas saate mugavalt nõu pidada nii kodus, kontoris kui ka puhkuse ajal maakodus või reisil viibides.

Veebikohtumistel on võimalik osaleda tööpäeviti vahemikus 09.00 - 20.00 ning kohtumise aeg lepitakse nõustajaga eelnevalt kokku.

Veebikohtumisel osalemiseks vajate vaid internetiühendusega arvutit või tahvelarvutit ja mikrofoniga kõrvaklappe või telefoni. Veebikohtumise algatamiseks peate olema loginud sisse Nordea internetipanka ning eelnevalt veenduma, et veebikohtumiseks kasutatav Lync rakendus (Skype for Business) toimib kenasti ka Teie (tahvel)arvutis. Vaadake lisa tehniliste nõuete kohta.

 

1. Leppige nõustajaga kokku kohtumise aeg

Nõustaja saadab Teile kokkulepitud kohtumise kohta internetipanga postkasti kinnituse, mis sisaldab ka linki veebikohtumisele sisse logimiseks. Juhuks kui Teil ei ole veebikohtumisel osalemiseks võimalik kasutada mikrofoniga kõrvaklappe, on saabuvas kirjas olemas ka telefoninumber ja konverentsikood, mille abil saate nõustajaga vestelda telefoni teel ja näha veebikohtumise slaide samal ajal oma (tahvel)arvuti ekraanil.

2. Valmistage end veebikohtumiseks ette

Logige Nordea internetipanka ja avage oma internetipanga postkast. Leidke postkastist kohtumise kinnitus ja klõpsake selles oleval lingil, et veenduda oma töövahendite tehnilises valmisolekus veebikohtumisel osalemiseks.

  • Kui kasutate lauaarvutit, siis minge Lync’i rakenduse veebilehele ja lubage seal nõutud tarkvaramooduli (plugin) laadimine. Sisestage seal oma nimi ning seejärel klõpsake lingil "Join Meeting". Juhendid
  • Juhul kui kasutate veebikohtumisel osalemiseks iPad-i või Windows’i tahvelarvutit, installeerige oma tahvelarvutisse rakendus Skype for Business juba enne veebikohtumise alustamist. Juhendid

Kohtumise eel tasub välja otsida ka dokumendid, mille kasutamine võib nõustamise käigus vajalikuks osutuda, et Te ei peaks nõustamise aega kulutama nende otsimisele.

3. Logige sisse veebikohtumisele

Oodake kuni ka Teie nõustaja on veebikohtumisega liitunud. Tõrgete tekkimisel võtke oma nõustajaga ühendust telefoni teel.

Testige veebikohtumise tehnilist lahendust oma arvutis enne kohtumise algust!

Veebikohtumisel osalemine õnnestub, kui kasutate selleks vajalikku operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejat. Esimese valikuna soovitame kasutada Internet Explorerit.

Tahvelarvutite kasutamine veebikohtumiseks

Teil on võimalik veebikohtumisel osaleda ka oma tahvelarvutis - iPad’i või Windows'i tahvelarvutiga, kui Teil on Wi-Fi ühendus ja eelnevalt on tahvelarvutisse laetud rakendus Skype for Business. Installeerige rakendus oma tahvelarvutisse juba enne veebikohtumise algust.

Androidil töötava tahvelarvutiga ei ole hetkel veel võimalik osaleda.

Juhendid
Operatsioonisüsteem Veebilehitseja/app
Windows 10 EdgePDF (pdf, 510 kb)
Windows 8 Internet ExplorerPDF (pdf, 600 kb)
ChromePDF (pdf, 760 kb)
FirefoxPDF (pdf, 990 kb)
Windows 7 Internet ExplorerPDF (pdf, 460 kb)
ChromePDF (pdf, 490 kb)
FirefoxPDF (pdf, 660 kb)
Mac OS X SafariPDF (pdf, 350 kb)
ChromePDF (pdf, 380 kb)
FirefoxPDF (pdf, 370 kb)
iPad Skype for Business appPDF (pdf, 340 kb)
iPhone Skype for Business appPDF (pdf, 270 kb)

Kui Teie arvutis kasutatav operatsioonisüsteemi ja/või veebilehitseja ei ole eelnevas tabelis loetletud, soovitame nende sobivust veebikohtumisel osalemiseks eelnevalt testida.

    Broneerige nõustamiskohtumine veebis või pangakontoris