Sponsorlusprojektid

Koos loome uusi võimalusi – see on Nordea brändi lubadus. Uute võimaluste jaoks on kõigepealt vaja uusi ideid. Uued ideed tekivad erinevate valdkondade ja inimeste ristumiskohtades. Multikultuurses keskkonnas multifunktsionaalsete multitalentide koostöös. Selleks püüame viia kokku erinevaid kultuure ja inimesi, rikastada meie kõigi maailmapilti ning muuta meie maailma suuremaks. Anda võimalus neile, kes julgevad mõelda teistmoodi ning kellel on ambitsiooni mõelda suurelt.. >>>

Koos loome uusi võimalusi!

02.11.2015

Nordea on juba viiendat aastat järjest PÖFFi peatoetaja ja nii on juba viiendat aastat Nordea klientidel võimalik osta Pimedate Ööde Filmifestivalile pileteid soodsamalt.

Tänavuse PÖFFi kinoseansid toimuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kärdlas ja Paides 13.11.-29.11.2015.

Põhivõistlusprogrammi ja debüütfilmide võistlusprogrammi piletid on juba müügil. Ülejäänud filmide piletimüük algab 06.11.2015 kell 10.00.

Soodustus ei laiene festivali passidele, alamfestivalidele (Just Film, Animated Dreams, Sleepwalkers) ega PÖFFi eriüritustele (PÖFFi avamine, lõpetamine, Gurmeekino).

Sooduspileteid saab osta Piletilevi müügipunktidest ja PÖFFi müügipunktidest Tallinnas Solarise keskuses, Coca-Cola Plazas, Nordic Hotel Forumis, Viru Keskuses ja Tartu Kaubamajas. Soodustuse saamiseks peab klient müügipunktis teenindajale enne tasumist märku andma, et omab Nordea soodustust andvat krediitkaarti ja tasuma piletite eest soodustust andva krediitkaardiga.

Veebikeskkonnast piletilevi.ee piletite ostmiseks saab sooduskoodi Nordea klienditoe telefonil 628 3300.

Filmisoovitusi piiluge ikka Nordea kultuurisõbra veebist.

Häid filmielamusi soovib Nordea

Pikaajalise Nargenfestivali toetajana esitleb Nordea pank taas Pärdi päevade kontserte, mis helilooja juubeliaasta puhul toimuvad Tallinnas, Tartus, Paides, Rakveres ja isegi Riias 29. augustist kuni 26. septembrini. Arvo Pärdi 80. sünnipäeva aastal on Pärdi päevade fookuses helilooja rahvusvahelisele tähelennule aluse pannud plaadifirma ECMi „Uue seeria“ plaadid.  

Kontsertidel saab nautida muusikat kõigilt plaadifirma ECM (Edition of Contemporary Music) välja antud Pärdi autoriplaatidelt ning ettekandele tulevad ka teosed alles kavandatavalt salvestiselt.

1984. aastal ilmus ECMilt esimene Arvo Pärdi autoriplaat „Tabula Rasa“, mis pani aluse ECMi uuele lääne klassikalisele muusikale keskenduvale sarjale „ECM New Series“. Plaadi ja seejärel kogu sarja idee sai alguse produtsent Manfred Eicheri juhuslikust, kuid talle väga sügava mulje jätnud esmakohtumisest plaadi nimiteosega autoraadio vahendusel. Eicheri ja Pärdi harvaesineval üksteisemõistmisel põhinevast sügava tunnetusega loomingulisest koostööst ja sõprusest on sündinud kokku 14 albumit, nende seas ka Pärdi olulisemate teoste esmasalvestused. Enam kui 30 aasta jooksul ilmunud plaadid on leidnud tunnustust ja hulgaliselt kuulajaid üle terve maailma.

Nordea klientidele kehtivad piletiostul soodustused, kui tasutakse Nordea krediitkaardiga. 

SOODUSTUSED NORDEA KLIENTIDELE:

 1. Makstes Nordea Gold krediitkaardiga täispilet 20% soodsam!
 2. Makstes Stockmann MCga täispilet  10% soodsam!
 3. Makstes Nordea MC Platinum krediitkaardiga täispilet 30% soodsam!

Nordea jätkab tunnustatud Eesti talendifestivali Tallinn Music Weeki toetamist ka 2015. aasta hooajal. Tallinn Music Week toimub 25.-29. märtsil 2015
Festivalipassid hinnaga 35 eurot tulevad müügile Piletilevis.

Nordea klientidele kehtivad TMW festivalipasside ja üksikpiletite ostul tuttavad soodustused:
 • Stockmann MC kaartide omanikele -10% festivalipassi ja üksikpileti hinnast
  Festivalipassi soodushind kuni 3. veebruarini 31,5€, kuni 15. märtsini 40,5€, 16. märts alates 49,5€
 • Gold krediitkaardiga -20% festivalipassi ja üksikpileti hinnast
  Festivalipassi soodushind kuni 3.veebruarini 28€, kuni 15. märtsini 36€, 16. märts alates 44€
 • Platinum krediitkaardiga -30% festivalipassi ja üksikpileti hinnast
  Festivalipassi soodushind kuni 3.veebruarini 24,5€, kuni 15. märtsini 31,5€, 16. märts alates 38,5

Briti nädalalehe Observer valis hiljuti TMW maailma viie parima talvefestivali hulka. Põhja- ja Baltimaade suurim uue muusika festival ja muusikatööstuse konverents Tallinn Music Week toimub 2015. aastal juba seitsmendat korda. Festivali põhiprogrammi raames esineb pealinna klubides ja kontserdisaalides üle 200 eripalgelise artisti üle kogu maailma ning publikuks oodatakse üle 20 000 muusikasõbra, neist enamik Eestist ja naaberriikidest. TMW muusikatööstuse konverentsile oodatakse osalema üle 800 kohalikku ja rahvusvahelist muusikatööstuse spetsialisti.

Lisaks TMW põhiprogrammile – klubikontsertidele ja konverentsile – toimuvad festivali raames juba traditsiooniks saanud tasuta „Linnalava“ kontserdid, jätkuvad muusikateemaliste vestluste sari „TMW jutud” ning restoranifestival „TMW maitsed”.

TMW festivalipass / käepael annab võimaluse liikuda vabalt kõigi festivali kontserdikohtade vahel ja tagab sissepääsu kõigisse programmi kuuluvatesse klubidesse. Festivalipassi tavahind on 35 eurot ja seda kuni 3. veebruarini, mil kuulutatakse välja festivaliprogramm ning müügile tulevad ka kontsertide üksikpiletid ja festivalipassi hind tõuseb. Festivalipasse tuleb müügile piiratud kogus. Festivali kava avalikustatakse veebruari alguses TMW kodulehel.

Tallinn Music Week 2015 kuupäevad:
 • 25. – 29. märts: Linnalava, TMW maitsed, TMW jutud
 • 26. – 28. märts: festivali põhiprogramm
 • 27. – 28. märts TMW muusikatööstuse konverents
Festivalipasside hinnad
 • 35€ kuni 3. veebruarini
 • 45€ kuni 15. märtsini
 • 55€ 16. kuni 28. märtsini
28. märtsil 2015 esietendub Nordea Kontserdimajas maailma üks auhinnatumaid muusikale „Billy Elliot“.  Lavastust mängitakse märtsis, aprillis ja mais.

Nordea klientidele veebruaris piletid -10%

See Elton Johni muusikal põhinev lugu on teismelisest Billyst, kelle elu muutub täielikult pärast päeva, mil ta poksitrenni minnes satub pealt vaatama balletitundi.

Muusikali lavastab Teet Kask, muusikaline juht on Kaire Vilgats, kunstnik Maria Ducasse (Norra), näitejuht Neeme Kuningas ning stepptantsu koreograaf Matthew Jordan (Suurbritannia). Osades Mait Malmsten, Kaire Vilgats, Kaspar Kiisk, Rudolf Bauman, Dagmar Oja, Jaagup Kreem, Reet Linna, Jüri Vlassov, Andres Roosileht, Neeme Kuningas, Tiit Tralla, Alar Haak jpt. Lisaks meeskoor, lastekoor ja ansambel Terminaator laiendatud koosseisus. Muusikali toob lavale NoorTeater. Piletituluga toetatakse Eesti Rotary Keskuse Haridusfondi.
 
Veebruarikuus on piletid kõikidest Piletilevi ja Ticketpro müügikohtadest headele Nordea panga klientidele tavahinnast 10% soodsamalt. Sooduskoodi saate Nordea panga klienditoega numbril 6 283 300 või eesti@nordea.com ühendust võttes.
 
LOE LISAKS: www.noorteater.ee

Worex Media Group pakub Nordea klientidele piletisoodustust mitmetele sel aastal Nordea Kontserdimajas aset leidvatele kontsertidele ja etendustele.

Nordea klientidele kehtib nii Piletilevist kui Ticketpro müügipunktidest ostes lisasoodustus -10%.

NB! Oktoobris pakub Worex Media ise pileteid soodustusega -15%, niiet kiire reageerimise korral laieneb Nordea klientidele järgmistel kontsertidel ja etendustel soodustus on kokku suisa -25%!

27. oktoobril esitleb KRISTINA ORBAKAITE Nordea Kontserdimajas oma uut kontsertkava, millest ta ise tõstaks välja laulud „Maskid”, „Aitab sellest šõust”, „Ultravioletne”, „Ülestunnistus”, „Seda luban vaid korra”. Loomulikult ei möödu ükski tema kontsert ka juba tuntud ja oodatud hittideta. Nii tuleb taasesitusele „Tikk”, „Kõik jälle otsast peale”, „Päike”, „Minu maailm”, „Rändlind” jpt.

Ostke pilet Ticketprost (sooduskood: nordea) või Piletilevist (sooduskood juba sisestatud)

 

 

07. novembril esinevad Nordea Kontserdimajas mustkunstnikud vennad Safronovid, kellel õnnestub juba hulk aastaid eirata pea kõiki füüsika-, keemia- ja loodusseadusi. Pärast möödunudaastast pöörast edu programmi „Tšudesarium” (Imedelabor) esitamist, on tuntud illusionistidest vennad Safronovid 7. novembril taas tagasi Nordea Kontserdimajas - seekord oma uue silmamoondust ja kohati eluohtlikke trikke tulvil šõuga. Esitusele tuleb lummav hirmutav ja imeline TELEPORTeerimine!

Ostke pilet Ticketprost (sooduskood: nordea) või Piletilevist (sooduskood juba sisestatud)

 

 

04. detsembril pakub Nordea Kontserdimajas meeldejääva elamuse Viini opereti- ja valsimuusikat esitav Straussi Festivali Orkester. Esitatavate teoste nimekiri on lai, kuid eelkõige domineerib selles Straussi dünastia ja Viini koolkonna operetimeistrite helilooming. Jäädes truuks Strausside eluaja traditsioonidele, dirigeerib Peter Guth orkestrit viiuliga käes. Omapära lisab ka eriline austria huumor ja elav kontakt publikuga, sageli liiguvad muusikud ringi lausa kontsertsaali pingiridade vahel.

Ostke pilet Ticketprost (sooduskood: nordea) või Piletilevist (sooduskood juba sisestatud)

 

 

15. detsembril astub Tallinnas üles Saksa kollektiiv Gregorian, kes esitab gregoriaani laulust inspireeritud kaasaegseid pop ja rock kompositsioone. Saame kuulda nii jõululaule kui töötlusi maailma pop- ja rockmuusika kullavarast. Lugusid esitatakse ka Gregoriani uuelt albumilt “Masters of Chant - Chapter 9“.

Ostke pilet Ticketprost (sooduskood: nordea) või Piletilevist (sooduskood juba sisestatud)

 

 

24. detsembril esineb Nordea Kontserdimajas terava keelega stand-up comedy artist Pavel Volja. Ta ütleb välja kõik, mis tal keelel on, ega karda seda. See mees leiab inimestega kergelt ühise keele, seetõttu teda ka armastatakse. Ta räägib ausalt ja otsekoheselt, mis elus tegelikult toimub ning naljakas on see just sellepärast, kuna on tõsi!

Ostke pilet Ticketprost (sooduskood: nordea) või Piletilevist (sooduskood juba sisestatud)

Pühendunud kultuurisõbrana esitleb Nordea pank tänavu Pärdi päevade kontserte, mis toimuvad Tallinnas 2. kuni 11. septembrini. Kavas on lai valik Arvo Pärdi olulisematest ja haruldasematest teostest tunnustatud kohalike ning rahvusvaheliste interpreetide esituses. Nordea klientidele kehtivad piletiostul soodustused, kui tasutakse Nordea krediitkaardiga.

Pärdi päevade avakontserdiga tähistatakse Eesti ja Läti muusikute jaoks ühist suurt tunnustust – Grammy võitu parima kooriesituse kategoorias. Kahe maa parimate interpreetide ühiskontserdil hakkavad kõlama Arvo Pärdi teosed Tõnu Kaljustele muusikamaailma mainekaima auhinna toonud plaadilt „Adam’s Lament“ (ECM).

Pärdi päevadel on võimalus kuulata veel Arvo Pärdi ulatuslikumat kooriteost „Kanon pokajanen“ Eesti Filharmoonia Kammerkoorilt, kes koos Tõnu Kaljustega teose esmaettekandjana on teinud selle muusika esimest korda elavaks. Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester toovad ettekandele ka kava, mis koosneb peamiselt 1980ndatel sündinud teostest. See on aeg, mil Pärdi muusikast ja esitustest maailmas teati ja räägiti Eestis kõige vähem.

Arvo Pärdi sünnipäevakontserdil tulevad ettekandele kaks monumentaalset kontsertteost solistile ja sümfooniaorkestrile – žanris, milles on helilooja loonud vaid mõned teosed. Londoni Tate Moderni galerii tellimusel loodud „Lamentate“ solistiks on Pärdi muusika erilise tunnetusega interpreet Marrit Gerretz-Traksmann. India juurtega Inglise sopran Patricia Rozario unikaalne hääl ja artistlikkus on inspireerinud paljusid kuulsaid heliloojaid. Ka „Como cierva sedienta“ („Otsekui hirv igatseb“) on loodud just talle.

2014. aasta Pärdi päevade täieliku kavaga on võimalus tutvuda Nargenfestivali kodulehel.

SOODUSTUSED NORDEA KLIENTIDELE:

 1. Makstes Nordea Gold krediitkaardiga täispilet 20% soodsam!
 2. Makstes Nordea MC Platinum krediitkaardiga täispilet 30% soodsam!
 3. Makstes Stockmann MCga täispilet 10% soodsam!

17. Pimedate Ööde Filmifestival toimub 15. novembrist 1. detsembrini 2013.

Festivali lõplik kava avalikustatakse 8. novembril, mil algab ka piletimüük.

Festivali peasponsoriks on kolmandat aastat Nordea Pank!

Pimeda Ööde Filmifestivalil ja Nordeal on palju ühist. Mis siis, et üks tegutseb filmi- ja teine finantsmaastikul – me mõlemad oleme koht nõudlikule ja teadlikule publikule, näeme kõvasti vaeva unikaalsete elamuste pakkumise nimel ning ajame oma asja hästi ja pisut teistmoodi kui teised. PÖFF näitab filme, mis meie kinodesse muidu ei jõuaks, ning Nordea on valinud klientidele lähenemisel personaalse tee. PÖFF on Põhjamaade suurim rahvusvaheline filmifestival ja Nordea Põhjamaade suurim pank.

Koos saab kino!

Nordea panga Nordea Credit ja Stockmann MasterCard krediitkaardiga PÖFFi piletid 10% soodsamad, kuldkaardiga 20% soodsamad, Nordea Platinum kaardiga 30% soodsamad.

 

Tallinn Music Week on Põhjamaade suurim talendifestival ja Nordea on Põhjamaade suurim pank.

Pole vahet, kas töötad pangas või bändis, igal pool loevad ideed ning professionaalsus. Selleks, et olla parim, pead tegema midagi teistmoodi kui teised.

TMW toob meieni uut muusikat ja Nordea räägib klientidega mitte niivõrd toodetest kuivõrd lahendustest, mis Sinu elu lihtsamaks muudavad.