e-Markets

e-Markets on hõlbus viis finantsteenuste kasutamiseks internetis. Meie äriklientidele on teenus tasuta.

 

e-Markets on mõeldud kõikidele Nordea äriklientidele, kes teevad hoiuseid, kauplevad välisvaluutadega või tahavad jälgida finantsturgudel toimuvat. Teenust kasutavad tuhanded ettevõtted üle kogu maailma.

e-Marketsi võimalused:

  • e-Marketsi teenus võimaldab teil lihtsalt, kiirelt ja efektiivselt vahetada valuutat ning sõlmida hoiuseid kella 8.30−23.00
  • Samuti saate e-Marketsit kasutades jälgida finantsturgudel toimuvat reaalajas. Näiteks hindasid, graafikuid, uudiseid ja analüüse rahaturgude, intressimäärade, valuutakursside, toorainete, võlakirjade ja aktsiaturgude kohta.
  • Lisaks tagab e-Markets juurdepääsu kaasaegsetele analüütilistele mudelitele, mida kasutatakse finansturgude põhjalikumaks analüüsimiseks.

e-Marketsi teenuse tellimine ja lisainfo:

e-Markets kasutab Sun Java tehnoloogiat Windowsile. e-Marketsi uusim versioon on automaatselt allalaaditav ja kasutamiseks valmis.

Testige ja installeerige vajalik tarkvara

Kõigepealt testige, kes teie arvuti vastab e-Marketsi uue versiooni kasutusnõuetele. Kui soovite kasutada analüüsifunktsiooni tööriistu, veenduge, et teie arvuti täidab ka täiendavaid kasutusnõudeid.

Vastavalt testi tulemustele saate kogu vajaliku tarkvara alla laadida.
 

E-Markets:

E-Markets and Analytics: