Krediitkaart võib olla palju enamat kui vaid maksevahend

Inimestel on krediitkaardi kasutamise osas valdavalt kahte tüüpi harjumusi – ühed  kasutavad krediitkaarti igapäevase maksevahendina, teised aga pigem abivahendina erandolukordades. Nii ühel kui teisel juhul peame olema hästi kursis kaardi kasutamise tingimustega, et hiljem mitte ebamugavustesse sattuda – kus ja kuidas on võimalik kaarti kasutada; millal, kuidas ja millistel tingimustel tuleb krediitkaardiga kasutatud summad pangale tagasi maksta, jms. Üldjuhul teame oma krediitkaardi eripäradest siiski vähe.

Meie krediitkaardi kasutusharjumused kujunevad ajapikku, valdavalt heade kogemuste ja soovituste toel. Üllatuslikult loevad paljud krediitkaardi suurimaks vooruseks hoopis muid asju kui võimalust kaardiga oma ostude eest tasuda. Pea kõikidele Eestis pakutavatele krediitkaartidele on pangad juurde lisanud ka soodustuste paketi.

Seda mõtet on hea iseloomustada Nordea Gold krediitkaardi näitel:

  • Krediitkaardiga tuleb tasuta kaasa keskmisest parema kattega reisikindlustus nii kaardi omanikule kui kõigile temaga koos reisivatele pereliikmetele. See vabastab Teid kohustusest reisile minnes kindlustuse ostmist alati meeles pidada, nii et võite muretult kaasa minna ka spontaansete viimase hetke pakkumistega. Nordea Gold reisikindlustusega on kaetud nii arstiabikulud, pagasi kaotsiminek kui reisi ärajäämine. Kusjuures, Gold krediitkaardi puhul ei ole kindlustuse kehtimiseks vaja kõiki reisikulutusi selle kaardiga teha.
  • Nordea Gold krediitkaardile laieneb ka Eestis üsna vähe levinud ostukaitsekindlustus, mis võimaldab Teil taotleda kindlustusest hüvitist, kui kaardiga ostetud asjadega midagi juhtub (nt juhuslik kahju, vargus, röövimine). Ostukaitsekindlustus kehtib 60 päeva ostudele, mille eest on tasutud Nordea Gold krediitkaardiga ja mille ostuhind mahub vahemikku 100-2000 eurot. Kusjuures, kindlustus laieneb ka internetis tehtud ostudele!
  • Krediitkaardile üsna erandlikult saab Nordea Gold krediitkaardiga sularahaautomaatidest tasuta sularaha välja võtta. See voorus kehtib kõikides Nordea sularahaautomaatides nii Eestis, Lätis, Leedus, kõigis Põhjamaades kui Venemaal.

Lisaks on Nordea Gold krediitkaardi omaniku päralt Hertz autorendi soodustingimused üle Euroopa, võimalus teha sularahaautomaatides tasuta sissemakseid oma kaardikontole ja paindlikud tagasimaksetingimused. Ning Gold krediitkaardiga internetis tehtud maksed on kaitstud turvaliste kaardimaksete teenusega 3D Secure.
 
Tasub uurida, millise krediitkaardiga võidaksite enim!
 
Kõiki kaarte saate taotleda nii internetipangas kui ka lähimas pangakontoris.

    

Nordea Gold

on vaba tagasimaksega krediitkaart, millega tuleb tasuta kaasa reisikindlustus kogu perele ja ostukaitsekindlustus ostudele kuni 2000€

Rohkem infot    |   Täida taotlus

Nordea Credit

krediitkaardil saab vastavalt hetkevajadustele muuta püsimakse suurust ja tagasimakse kuupäeva.

Rohkem infot    |   Täida taotlus

Nordea Platinum

sisaldab reisikindlustust kogu perele ja ostukaitsekindlustust, soodushinnaga äriklassi ootesaalide kasutamist jmt.

Rohkem infot    |   Küsige lisa taotlemise kohta

 

Nordea Debit

mugav maksekaart, millega saate teha tavalisi kaardimakseid nii poes kui internetis, kiireid viipemakseid ja välja võtta sularaha.

Rohkem infot    |   Täida taotlus

Nordea pildikaart

Unikaalse kujundusega pangakaart enda valitud meelepärase või olulise pildiga.

 Rohkem infot    |   Täida taotlus

    

Pins Mastercard

Selle krediitkaardiga teenite boonuspunkte reisimisel ja sisseoste tehes.

Rohkem infot    |   Täida taotlus

Stockmann Mastercard

Selle krediitkaardiga kaasnevad Stockmanni püsikliendi soodustused koos rahvusvahelise krediitkaardi omadustega.  

Rohkem infot    |   Täida taotlus

Finnair Plus Mastercard

Finnair Plus MC on vaba tagasimaksega rahvusvaheline krediitkaart, mis on mõeldud just Finnair Plus liikmetele. Iga Finnair Plus krediitkaardiga kulutatud 1 euro eest teenite 1 Finnair Plus preemiapunkti.

Rohkem infot    |   Täida taotlus

ShadowShadowShadow

Soovitused ja nõuanded

.
Kaartide kasutamise turvalisus Lugege lähemalt..

Kaarditehingute vaidlustamine

Lugege lähemalt..

Krediitkaart võib olla palju enamat kui vaid maksevahend

Lugege lähemalt..