Soodustusega kinnisvarapakkumised

Koostöös kinnisvarafirmadega saame valitud objektide eluasemelaenudele pakkuda eriti häid tingimusi

Eestis on hetkel müügis umbes 13 000 korterit ja 7000 maja, mis on tänapäeva kiires maailmas inimestele valiku väga keeruliseks teinud. Koostöös meie suurepäraste arendajatega oleme just Teile selle valiku veel lihtsamaks ja mugavamaks teinud ning välja valinud võib-olla just Teie tulevase kodu.

Kui soovite tutvuda laenutingimustega, on nüüdsest võimalik nõustamine broneerida ka veebikohtumisele virtuaalses nõustamiskeskuses.


Järgmine leht >


 

Kodulahe - Lahepea 7 (end Pelguranna tänav), Tallinn

Kodulahe uued korterid Tallinnas on üks vähestest mere ääres paiknevatest uusarendustest pealinnas. Looduslähedane asukoht ja kaasaegse ehituse põhimõtetega disain muudavad Kodulahe ainulaadseks.


 

Pirita tee 20a, Tallinn

Meerhof 2.0 on kindlasti üks kõige kvaliteetsem ja innovaatilisem uusarendus Eestis. Täiusliku lõpptulemuse saavutamiseks kaasas Metro Capital projekteerimismeeskonda akustikud, energiatõhususe eksperdid ja isegi Feng Shui asjatundjad. Loomulikult varustatakse kõik korterid ka targa kodu lahendusega, mille abil on võimalik mobiilsete seadmetega oma kodu juhtida.

 

Tondi Elukvartal, Marsi tn 3, Tallinn

Uued energiasäästlikud korterid Tallinna kesklinna läheduses, vaikses ja rohelises Tondi Elukvartalis.
Suurte rõdude ja korterisiseste panipaikadega avarad korterid asuvad erinevaid tegevusi ja võimalusi pakkuvas terviklikus elukeskkonnas.Central Residence - Virbi 8 ja 10, Tallinn

Kortermaja Central Residence paikneb Lasnamäe kõige kiiremini areneva piirkonna südames. Luksuslik viimistlus korterites ja disainitud fuajee teevad maja eriti esinduslikuks.
Esimene maja on juba valmis ja teine valmib järgmisel aastal. Valminud on ka näidiskorter, millega on võimalik tutvuda võttes ühendust Central Residence müügiesindajaga. 

Järgmine leht >


< Eelmine leht // Järgmine leht >


 

Vesivärava 16 - kaasaegne klassika Kadrioru südames

Maja on valmis sissekolimiseks! Ehitasime Kadrioru südamesse ainulaadse 15 korteriga elamu, mis ühendab endas ajatut arhitektuuri ja ehituse kaasaegseid standardeid. Unikaalne kooslus võimaldab muretut ja mugavat elu Tallinna hinnatuimas piirkonnas. Avarad ja läbimõeldud planeeringud, katuseterrassid, viie tärni viimistlus, B energiaklass on vaid mõned märksõnad loodud majade pikas eeliste järjekorras.

 

Mardi 9, Tallinn

Mõni nimetab seda suisa luksuseks. Varsti on see tegelikkus. Üks on kindel – Mardi tn 9 rajatavas hoones saab elu olema stiilsem kui mujal. Sest mujal selliseid maju lihtsalt pole. Ega ilmselt ka tule. Ainulaadse välisilme, suurepärase asukoha ning kompromissitu kvaliteediga Mardi 9 elu- ja ärihoone valmib 2016. aasta teises pooles.


 

Magasini 29, Tallinn

Ehitatavad ridaelamud asuvad Tallinna kesklinnas Magasini tänaval Veerenni miljööväärtuslikus asumis. Väga vaikse ja rohelise elukeskkonnaga piirkond asub linnasüdamest vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Magasini tänava ridaelamud on mõeldud peredele, kes hindavad kesklinna lähedust ja sellega kaasnevaid võimalusi, kuid samas soovivad elada müravabas privaatses keskkonnas, kus eluasemekulud jäävad mõistlikkuse piiresse.

Vesivärava 40 – ajaloohõnguline uus kortermaja Kadrioru südames

Kadrioru südamesse unikaalsesse asukohta rajatakse omanäolise ilu ja elegantsiga arhitektuurne ime. Kortermaja Vesivärava tänav 40 – energiatõhus, kolm korrust, 10 korterit, maa-alune parkimine, kivikonstruktsioon. Kortermaja saab valmis 2017 aasta suvel.


< Eelmine leht // Järgmine leht >


< Eelmine leht // Järgmine leht >


 

Paldiski mnt 225a, Tallinn

Järveotsa residentsid asub Tallinna lääneosas Harku järve vahetus läheduses. Uus maja on projekteeritud silmas pidades keskkonna looduslähedust ning korteritest avanevad suurepärased vaated järvele ja metsatukkadele.

 

Vahulille tee 6

Piritakodu – rahulik elu Pirita ürgoru ja metsa veerel. Uued korterid suurte klaasitud rõdudega ning maa-aluse parkimisega. Esimesed kodud valmivad juba selle aasta sügisel, saadaval ka viimased, juunis 2017.a. valmivad korteridVesioina 1 ja 3, Nõmme

Majad on moodsa arhitektuuriga, ökonoomse maakütte ja ventilatsiooniga, energiaklass B. Korteritel on suured terrassid, panipaigad esimesel korrusel ja parklakohad hoovis. Lõunapäike paistab korterite terrassidele ja läbi suurte akende elutuppa.

Sarapuu 9a, Pähkli 15, Tabasalu

Tabasalu südamesse, Pähkli ja Sarapuu tänavate nurgale valmivad peagi uued esinduslikud ridamajad.
Kodud, mis asuvad just õiges kohas ja on välja töötatud Eesti tipparhitektide poolt. Kuna Tabasalus ei ole olnud pikalt uusi ridamajade pakkumisi, siis rõõm on teavitada, et esimene maja valmib juba 2016 sügisel.

Uute bokside näol on tegu valgusküllaste ja praktiliste lahendustega, mis asuvad lähedal koolile, spordikompleksile, poodidele, restoranidele ja ühistranspordile.


< Eelmine leht // Järgmine leht >


< Eelmine leht


 

Kunderi 25, Tallinn

Kunderi 25 on täielikult renoveeritud kortermaja Kesklinna ja Kadrioru kohtumispaigas. Hubane eluruum privaatse sisehooviga asub mugavalt linna keskuses. Jalutuskäigu kaugusel nii Kadrioru park, südalinn, koolid-lasteaiad kui ka reisisadam.


 

Vana-Kuuli 15/3, Tallinn

Liikuri 41 on uusarendus Lasnamäe veerel, kuhu on uue Lasnamäe üldplaneeringuga kinnitatud ja arendamisel uus kaasaegne linnaosa. 2017 aasta sügisel valmib uus kortermaja aadressil Liikuri 41/3. Võimalik on tutvuda näidiskorteritega eelnevalt valminud majas.

 

Lüli 5, Mõigu

Moodne ja kvaliteetne 2-kordne maja. Lüli tänava kortermaja on innovatiivne ja kaasaegne elamuprojekt, kus esiplaanile on seatud energiasäästlikkus koos tervisliku elukeskkonna ja sisekliimaga.Vasarakodu – Keila Vasara 10a

2017. aasta suvel valmib Keilas uus ja mugav Vasarakodu kortermaja.
Turvaline ja rahulik elukeskkond, kus kõik eluks vajalik lähedal ning samas Tallinn koos oma suurlinna hüvedega lühikese auto-, rongi, või bussisõidu kaugusel. Liftiga korterelamu on 4-korruseline ja majas on kokku 32 korterit (1-4 toalised).
Osadel korteritel saun. Kõigil korteritel on maja all eraldi panipaik.
Näiteks võttes eluasemelaenu summas 30 000 eurot, fikseerimata laenuintressiga kokku 3,0% aastas, igakuiste tagasimaksetega laenuperioodiga 360 kuud ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse esialgne määr 3,12% aastas, krediidi kogukulu 15 833,24 eurot ning krediidi tagastamiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 45 833,24 eurot. Laenu tagatisvara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel, kuid kindlustuskulude suurus sõltub laenusaaja valitud kindlustusandjast ja kindlustustingimustest ega ole seetõttu laenuandjale teada. Laenusaaja tasub tagatiste seadmiseks vajaliku riigilõivu ja notari tasu, mille lõplik suurus ei ole laenuandjale teada. Laenusaaja tasub tagatisvara hindamise tasu, mille suurus sõltub kinnisvarahindajast ega ole seetõttu laenuandjale teada.

Lisainformatsiooni krediidi kulukuse määrade kohta leiab Tarbijakaitseameti kodulehelt.
võimaldab võtta laenu kodu ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks.
Tutvuge laenutingimustega!
Tänu väiksemale sissemaksenõudele
muudab KredExi käendus unistustekodu ostmise, ehitamise või renoveerimise võimalikuks ka noorele perele.
Kõrg-, keskeri- või kutsekeskharidusega noortele
pakub KredExi käendus võimalust oma kodu ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks väiksema sissemaksega.
KredExi käendusel pakume
Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele väikese sissemaksega eluasemelaenu.
Eluasemelaenu tagatisvara peate kindlustama kogu laenuperioodiks.
Kodukindlustuse lepingu saame vormistada koos laenulepinguga.
Koostöös ERGO'ga pakume meie klientidele
laenukindlustust, mis tagab kindlustustunde ka ootamatuteks olukordadeks.
ShadowShadowShadow

Soovitused ja nõuanded

Soovitused ja nõuanded

Koostöös kinnisvarafirmadega saame sageli pakkuda häid tingimusi

Lugege lähemalt..

Eluasemelaenu intressikulu piiramise võimalused 

Marko ja Pille planeerivad ühist elu.

Lugege lähemalt..