Kodupank ärikliendile

Tooted ja teenused

Nordea panka iseloomustab ärikliendile suunatud toodete ja teenuste lai valik, kvaliteet ja toimimiskindlus. Kaetud on kõikide ettevõtete vajadused, tegevusalast või suurusest hoolimata.  Väikeettevõttele sobivad lihtsad, arusaadavad ning soodsas hinnaklassis standardlahendused; suurettevõttele pakub Nordea paindlikke, vajadusel ka spetsiaalselt kliendile disainitud teenuseid. Toodete kõrge kvaliteedi ning toimimiskindluse tagavad Nordea Grupis kehtivad üldised standardid.

Nõustamine

Suure ja olulise osa panga poolt osutatavast täisteenusest moodustab aktiivsete äriklientide nõustamine, olgu siis teemaks finantseerimine, investeerimine või igapäevapangandus. Nõustamise käigus arutatakse koos kliendiga läbi kogu ettevõtte finantstegevuste skaala, selgitatakse välja vajadused ning sõlmitakse kokkulepped lahenduste osas. Sealhulgas saab ettevõtte juht konsulteerida ka personaalsete rahaasjade juhtimise osas. Professionaalne nõuanne pangalt aitab kliendil kokku hoida aega ja raha.

Pank käeulatuses

Tänapäeva maailmas ei ole ettevõtte tööaeg enam piiratud traditsiooniliste arusaamade järgi esmaspäevast reedeni ja kella kaheksast viieni. Eriti just rahvusvahelises äris kaasa löövad ettevõtted peavad olema oma klientidele avatud ja kättesaadavad sõltumata nädalapäevast ja kellaajast. Sama ootavad ärikliendid oma pangalt.

Nordea Pank on loonud ettevõtetele ühendussilla, arvestades erinevate klienditüüpide soove ja vajadusi. Ööpäevaringselt on klientide kõnedele vastamas Nordea kõnekeskus +372 6283 300. Sama kehtib ka elektroonilise posti kohta, mis saadetakse panka kas internetipangast, kodulehe kontaktivormilt või e-posti aadressile firma@nordea.com. Nordea ärikliendi internetipank ning teised e-lahendused võimaldavad teha kõiki pangatoiminguid ajast ja asukohast sõltumata. Internetipank on töökindel, kiire ja katab kõik pangaga seotud põhivajadused.

Personaalseks nõustamiseks saab äriklient aja kokku leppida Nordea ärikliendinõustajaga, helistades numbril  6 283 300. Samuti on klientide jaoks valmis kõiki Eesti suuremaid linnu kattev kontorivõrk.