Pakkumine alustavale ettevõttele

 

 

Vastloodud ettevõtte arendamine nõuab 100%-list pühendumust, mistõttu püüab Nordea omalt poolt teha ettevõtja jaoks kõik igapäevapanganduse toimingutega seonduva võimalikult lihtsaks ning taskukohaseks.

 

Pakume soodushindu mitmetele pangatoodetele ja -teenustele:


   Ärikliendi arvelduspakett 10, 25 või 50 kuutasuta 12 kuuks. Lisaks on kõik Nordea pangasisesed maksed tasuta;

Paketi nimi Paketis sisalduvate euromaksete arv Kuutasu
Arvelduspakett  10 10 3 eurot
Arvelduspakett  25 25 7 eurot
Arvelduspakett  50 50 13 eurot


   Krediitkaardi omadustega deebetkaart MasterCard Business Debit või Maestro deebetkaart 12 kuuks ilma aasta- ja igakuise haldustasuta.

   Juhatuse liikmele eraisiku arvelduspakett, mis sisaldab kõiki olulisimaid igapäevapanganduse teenuseid, 12 kuuks kuutasuta.Kutsume oma kliente kasutama ka järjest laienevat sularaha sissemaksefunktsiooniga pangaautomaatide võrku.

Arvelduskonto avamiseks ning soodustingimustel kaardi- ja arvelduspaketi lepingute sõlmimiseks pöörduga lähimasse Nordea pangakontorisse.

Pakkumised kehtivad kuni 31.03.2017. Tutvuge lähemalt ka pakkumise tingimustegaPDF.

 


Pakkumises osalevad ärikliendid, kes avavad Nordea Bank AB Eesti filiaalis arvelduskonto esmakordselt ja kelle esmasest registreerimisest Äriregistris pole möödunud rohkem kui 18 kuud.

Nordea pank jätab endale õiguse keelduda kliendisuhte avamisest, kui ettevõte või ettevõttega seotud isik ei vasta pangas kehtestatud nõuetele. Käesolev pakkumine ei garanteeri kliendisuhte avamist ega tootelepingu(te) sõlmimist.