Web Services

Web Services protokoll on kaasaegne ja turvaline andmeedastuse lahendus, et ühendada ettevõtte raamatupidamisprogramm ja pangasüsteemid. Teenus on mõeldud maksedokumentide saatmiseks ettevõtte ja panga vahel.

Web Services protokoll on kaasaegne ja turvaline andmeedastuse lahendus, et ühendada ettevõtte raamatupidamisprogramm ja pangasüsteemid.

Web Services protokoll on mõeldud maksedokumentide saatmiseks ettevõtte ja panga vahel.

Teie eelised:

  • Andmeedastust on võimalik automatiseerida ja ajastada.
  • Laekunud makseid kajastatakse automaatselt raamatupidamisprogrammis.
  • Andmeedastus on alati krüpteeritud, seega ei ole vajadust eraldi VPN ühenduse järele.
Web Services ühendus tuvastab kliendi PKI sertifikaadiga (Nordea eID), mille klient saab pangast koos pangaühenduse tarkvaraga. Tarkvara saadab sertifikaadi taotluse, lisades sellele kliendi nime, kasutaja ID ja riigikoodi vastavalt lepingule. Taotlus kaitstakse aktiveerimiskoodiga, mis tuleb SMS sõnumiga lepingus nimetatud administraatori mobiiltelefoni numbrile.

Kui Teie pangaühenduse tarkvaral puudub vastava sertifikaadi allalaadimiseks vajalik funktsioon, võite selle alla laadida logides sisse Sertifikaadi allalaadimise teenusesse (Certificate Download service) ülalmainitud andmetega. Kui olete saanud sertifikaadi, tuleb selle kaitseks määrata parool. Parooli läheb tarvis hiljem, kui see kantakse pangaühenduse tarkvara tarbeks üle.

Sertifikaat kehtib kaks aastat. Sertifikaadi enne aegumist uuendamine on ettevõtte enda kohustus. Mõned pangaühenduse tarkvara lahendused teavitavad kasutajat sertifikaadi aegumisest ette, võimaldades kliendil sertifikaati õigeaegselt uuendada ilma teenuse häireteta. Olenevalt tarkvarast võib uuendamine toimuda täisautomaatselt või võite uue sertifikaadi alla laadida vastavalt ülalkirjeldatule. Uue aktiveerimiskoodi võite tellida Nordea ärikliendi tugiteenusest numbril 1773* / +372 6283 300. Aktiveerimiskood kehtib 7 päeva.

Lisainfo:
Nordea ärikliendi tugiteenus 1773* / +372 6283 300 (välismaalt helistades: +372 6 283 300) või teie ettevõtte kontaktisik Nordeas.


Sertifikaadi allalaadimine

Web Services protokolli kasutamiseks tuleb sõlmida Nordea pangaga kirjalik leping.

Lisaks vajate pangaühenduse tarkvara, mis toetab Web Services protokolli.Web Services protokolli teenuse kirjelduse jagu 4 sisaldab teavet selle kohta, milliseid dokumendi tüüpe saab üles ja alla laadida.

Lepingute ja makseteenuste tingimused jäävad samaks; muutuvad vaid andmeühenduse ja andmete turvalisuse protokollid.

Lepingu sõlmimiseks helistage ärikliendi infotelefonil 1773* / +372 6283 300 või saatke e-kiri aadressil firma@nordea.com
 

Palun lugege enne lepingu sõlmimist ja teenuse kasutamisega alustamist läbi teenuse kirjeldused.Web Service kanal
Esmane registreerimine ja ühendamine 50 €
Muudatused Web Service kanali lepingus 15 €
Kuuhooldustasu (maksete + pangakonto andmed) 50 €
Kuuhooldustasu (pangakonto andmed) 25 €
Plug&Play 50 €