Online


Online võimaldab Teil hallata oma rahaasju lihtsalt, mugavalt ja kiirelt millal iganes, kus iganes. Pakume palju erinevaid võimalusi pangateenuste ja professionaalse nõustamise kasutamiseks.
Milliseid eeliseid pakub Teie ettevõttele Online ?

Väärtusliku aja kokkuhoid. Te ei pea enam kulutama aega pangakontori füüsilisele külastamisele, sest peamisi pangatooteid ja –teenuseid saab kasutusele võtta interneti vahendusel. Te saate lepinguid ka digitaalselt allkirjastada.

Parem ligipääs pangale. Pangalt finantsnõu saamiseks ei pea Te enam füüsilist kohtumist korraldama. Selle asemel pakume võimalust võtta pangaga ühendust veebikohtumise vormis. Veebikohtumise käigus on Teil võimalus konsulteerida nõustajaga, teda ekraanil nähes, tekste lugedes ning vajalikke materjale ühiselt läbi töötades.

Kiirem ja tõhusam teenus. Kliente teenindab oma ala professionaalidest koosnev meeskond. Kõnedele ja järelepärimistele vastatakse esimese kättesaadava nõustaja poolt. Tulenevalt ka sisemiste pangaprotsesside tõhusamaks ning paremaks muutmisest, suudab Online kiiremini otsuseid teha ja klientide taotlusi operatiivsemalt rahuldada.
Professionaalsed pangateenused just seal, kus Teile mugavaim.
Paindlik viis teha pangatehinguid kodus, kontoris või suvilas.
Pangateenused on kättesaadavad ka Apple iPhone ja Android nutitelefonides.
Ligipääs internetipangale, kaart lähimate meie pangakontorite ja sularahaautomaatidega, valuuta-, laenu- ja hoiusekalkulaator.
24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.
Finantstehingud ja pangateenuste konsultatsioon. Telefon: +372 6283300 või Skype`is.
1 - Leppige nõustajaga kokku kohtumise aeg

Nõustaja saadab Teile kokkulepitud kohtumise kohta internetipanga postkasti kutse, mis sisaldab ka linki veebikohtumisele sisse logimiseks. Juhuks kui Teil ei ole veebikohtumisel osalemiseks võimalik kasutada mikrofoniga kõrvaklappe, on saabuvas kirjas olemas ka telefoninumber ja unikaalne konverentsikood, mille abil saate nõustajaga vestelda telefoni teel, samas näha nõustaja poolt jagatud slaide ja infomaterjale oma (tahvel)arvuti ekraanil.
2 - Valmistage end veebikohtumiseks ette

Olemasolevad kliendid:

Logige internetipanka ja avage oma internetipanga postkast. Leidke postkastist kohtumise kinnitus ja klõpsake selles oleval lingil, et veenduda oma töövahendite tehnilises valmisolekus veebikohtumisel osalemiseks.
 • Kui kasutate lauaarvutit, siis piisab kohtumisel osalemiseks kutses oleval lingil klõpsamisest. Millised operatsioonisüsteeme ja veebilehitsejaid on võimalik kasutada, vaadake tehniliste nõuete juhendist.
 • Juhul kui kasutate veebikohtumisel osalemiseks iPad-i või i-Phone-i, installeerige rakendus Pexip oma seadmesse  juba enne veebikohtumise alustamist.

  - iPad/iPhone – avage App Store ja kasutage otsinguna Pexip. Laadige alla Pexip Infinity Connect Mobile rakendus

  - Android – avage Google Play rakenduste pood ning kasutage otsinguna Pexip ning seejärel laadige rakendus oma seadmesse

Mittekliendid:

 • Kui kasutate lauaarvutit, siis minge Skype for Business rakenduse veebilehele ja lubage seal nõutud tarkvaramooduli (plugin) laadimine. Sisestage seal oma nimi ning seejärel klõpsake lingil "Join Meeting". Juhendid
 • Juhul kui kasutate veebikohtumisel osalemiseks iPad-i või Windows’i tahvelarvutit, installeerige oma tahvelarvutisse rakendus Skype for Business juba enne veebikohtumise alustamist. Juhendid

Kohtumise eel tasub välja otsida ka dokumendid, mille kasutamine võib nõustamise käigus vajalikuks osutuda, et Te ei peaks nõustamise aega kulutama nende otsimisele.

3 - Testige oma arvutit

Kliendid internetipanga lepinguga:
Testige oma arvutit, enne veebikohtumise algust.

Mittekliendid:
Testige oma arvutit, enne veebikohtumise algust. Selleks klõpsake lingil0**
**juhul kui klõpsate lingil, kasutades iPad-i või iPhone-i, avaneb esmalt Skype for Business rakendus. Juhul kui Teil pole eelnevalt Skype for Business rakendust installeeritud, suunatakse Teid vaikimisi App Store-i ja pakutakse seal võimalust vastav rakendus alla laadida.

4 - Logige sisse veebikohtumisele

Oodake kuni ka Teie nõustaja on veebikohtumisega liitunud. Tõrgete tekkimisel võtke oma nõustajaga ühendust telefoni teel. Soovi korral on Teil võimalik veebikohtumisel jagada ka videopilti.

 

 

 

 

 
 

Testige veebikohtumise tehnilist lahendust oma arvutis enne kohtumise algust!

Veebikohtumisel osalemine õnnestub, kui kasutate selleks sobivat operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejat.

Tahvelarvutite kasutamine veebikohtumiseks

Teil on võimalik veebikohtumisel osaleda ka oma tahvelarvutiga - iPad’i või Android'i seadmega, kui Teil on Wi-Fi ühendus ja eelnevalt on tahvelarvutisse laetud rakendus Pexip. Installeerige rakendus oma tahvelarvutisse juba enne veebikohtumise algust.

Nõudmised veebilehitsejale (brauser):
 • Google Chrome versioon 27 või hilisem
 • Mozilla Firefox versioon 38 või hilisem
 • Opera version 23 või hilisem
 • Microsoft Internet Explorer versioon 10 või hilisem (eeldab Flash Player 11 või hilisem, ActiveX plugin ning see ei tohiks olla Compatibility View’s)
 • Microsoft Edge versioon 20.10240 või hilisem (eeldab Flash Player 11 või hilisem, ActiveX plugin and ning see ei tohiks olla Compatibility View’s)
 • Apple Safari versioon 6 või hilisem (ainult Mac OS X) (eeldab Flash Player 11 või hilisem plugin)
Nõudmised operatsioonisüsteemile (OS):
 • Microsoft Windows 7 and later
 • Mac OS X 10.7 and later
 • Ubuntu Linux

Testige veebikohtumise tehnilist lahendust oma arvutis enne kohtumise algust!

Veebikohtumisel osalemine õnnestub, kui kasutate selleks sobivat operatsioonisüsteemi ja veebilehitsejat. Esimese valikuna soovitame kasutada Internet Explorerit.

Tahvelarvutite kasutamine veebikohtumiseks

Teil on võimalik veebikohtumisel osaleda ka oma tahvelarvutiga - iPad’i või Windows'i tahvelarvutiga, kui Teil on Wi-Fi ühendus ja eelnevalt on tahvelarvutisse laetud rakendus Skype for Business. Installeerige rakendus oma tahvelarvutisse juba enne veebikohtumise algust.

Androidil töötava tahvelarvutiga ei ole hetkel veel võimalik osaleda.

Juhendid
Operatsioonisüsteem Veebilehitseja/app
Windows 10 EdgePDF (pdf, 510 kb)
Windows 8 Internet ExplorerPDF (pdf, 600 kb)
ChromePDF (pdf, 760 kb)
FirefoxPDF (pdf, 990 kb)
Windows 7 Internet ExplorerPDF (pdf, 460 kb)
ChromePDF (pdf, 490 kb)
FirefoxPDF (pdf, 660 kb)
Mac OS X SafariPDF (pdf, 350 kb)
ChromePDF (pdf, 380 kb)
FirefoxPDF (pdf, 370 kb)
iPad Skype for Business appPDF (pdf, 340 kb)
iPhone Skype for Business appPDF (pdf, 270 kb)

Kui Teie arvutis kasutatav operatsioonisüsteemi ja/või veebilehitseja ei ole eelnevas tabelis loetletud, soovitame nende sobivust veebikohtumisel osalemiseks eelnevalt testida.
 
Broneerige nõustamiskohtumine veebis või pangakontoris